פנס לד מאוורר לאוהל
 
 
פנס לד לאוהל עם 3 מצבי תאורה (2 אלומה רחבה / 1 אלומה ממוקדת) ומאוורר
לתליה בתוך אוהל או הצבה על רגלית על משטח יציב
המאוור מאפשר לשפר את תנועת האוויר בתוך האוהל
טעינה דרך כניסת USB זהה לשל טלפון סלולרי
אפשר להטעין דרך מטען סלולרי או יציאת USB במחשב או רכב.
יכול לשמש מטען גיבוי להטענת סלולרי בתנאי שדה (כתלות במצב הטעינה של הסולות).
 
רשימת תכולה:
1. פנס/מאוורר
2.כבל USB לטעינה
3. הוראות הפעלה
 
 
סוג נורות לד
סוללות ליתיום 3.7V 7800 MAH נטענות
מימדים 200X195X63
משקל 790 גר'
משך הארה (שע') 8-24
הספק (וואט) 1W - 2W
שטף תאורה (לומן) 80 / 160
מחיר מומלץ לצרכן 259.90 ₪
 
פנס לד מאוורר לאוהל Guro גורו
פנס לד מאוורר לאוהל Guro גורו
פנס לד מאוורר לאוהל Guro גורו
פנס לד מאוורר לאוהל Guro גורו
פנס לד מאוורר לאוהל Guro גורו
 


 • מפרט טכני
 • הוראות שימוש ותחזוקה
 • דגשים לטעינה
 • מימדים
1. לפני השימוש הראשון יש להטעין את סוללות המכשיר לפחות למשך 8 שעות. לאחר שכל נורות החיווי דולקות ביחד יש לנתק את המכשיר ממקור הזרם. במידה ונוריות החיווי מהבהבות או מתקבלת אינדיקציה לפעולה לא תקינה יש לנתק את מקור הזרם מיד.
2. בתום זמן הטענה יש לנתק את המכשיר ממקור הזרם. אף שבקר הטעינה מונע טעינת יתר ומפסיק אוטומטית את הטעינה במועד, הרי ניתוק המכשיר חוסך חשמל ושומר על הסביבה.
3. מקורות טעינה שונים עשויים להיבדל בזמני הטענה שונים. למשל: הטענה דרך USB של מחשב עשויה להאריך את זמן הטעינה. זמן הטעינה מתארך כאשר נעשה במקביל שימוש בתאורה ו/או המאוורר. מומלץ להטעין את המכשיר כאשר התאורה והמאוורר אינם עובדים.
4. בקר טעינה / פריקה מאפשר שימוש נפרד או מקביל בפנס ובמאוורר, ללא השפעה הדדית וגם תוך כדי טעינה ללא השפעה על אורך חיי הסוללה.
5. מכשיר זה אינו אטים למים, אין להשתמש בו בסביבה רטובה או החשופה לרטיבות. אין לנקות את המכשיר במים או במטלית רטובה. במקרה של הירטבות יש לנתק את המכשיר מכל מקור זרם, לכבות אותו ולתת לו להתייבש לחלוטין לפני הפעלה מחדש.
 
 
המכשיר מכיל 3 סוללות ליתיום נטענות שאינן ניתנות להחלפה. המכשיר כולל בקרה אלקטרונית של הטעינה והפריקה דרך יציאת ה-USB Micro. המכשיר מסופק עם כבל הטענה המאפשר חיבור ליציאת USB סטנדרטית של מחשב, רכב, או של מטען סלולרי עם שקע USB סטנדרטי. ניתן להטעין בעזרת מטען סלולרי עם מחבר USB Micro.

מכשיר זה מצויד בבקר טעינה / פריקה המנהל אוטומטית את בקרת הטעינה והפריקה בשימוש מקביל של הפעלת תאורה, מאוורר וטעינה. כאשר המכשיר נטען דרך מקור זרם מספק (למשל: הטענה דרך מטען סלולרי המחובר לזרם 220V) ובה בעת מופעל המאוורר, טעינת המכשיר מתבצעת בקצב המרבי. כאשר המכשיר נטען ממקור זרם חלש (למשל הטענה דרך שקע USB ברכב) הבקר נותן קדימות לפעולה תקינה של התאורה והמאוורר ושאר הזרם משמש לטעינה (במצב זה הטעינה איטית). כאשר מקור הטעינה (למשל דרך USB של מחשב נייד) לא מספיק להפעלת המכשיר וטעינה בו זמנית, הבקר נותן קדימות לפעולה תקינה של התאורה והמאוורר ומשלים את הפער מסוללת המכשיר. במצב זה המכשיר לא נטען והמכשיר יעבוד עד לפריקה מלאה של הסוללות.

 

פנס לד לאוהל
מחיר מומלץ לצרכן 79.90 ₪
פרטים נוספים
ערכת תאורת שדה LED
מחיר מומלץ לצרכן 1599.90 ₪
פרטים נוספים
 • פנס לד לאוהל
  פנס לד לאוהל עם 5 מצבי תאורה כולל 3 דרגות אור לבן, אור אדום והבהוב, תליה פשוטה, הפעלה ביד אחת
  מחיר מומלץ לצרכן 79.90
 • ערכת תאורת שדה LED
  ערכת תאורת שדה LED עם הטענה סולרית או חשמלית הכוללת גוף תאורה ראשי + חצובה ו-4 פנסי שירות ניתקים
   
  מחיר מומלץ לצרכן 1599.90