סכיני שף CHROMA Cnife

CHROMA Cnife הוא יצרן בינלאומי מוביל של סכיני שף ומטבח. החברה נוסדה בשנת 1989 והפכה לסמן ימני בקרב יצרני סכיני שף ומטבח בכל העולם. CHROMA משתפת פעולה עם שפים מובילים בעיצוב קולקציות סכינים ייחודיות, המיוצרות בטכנולוגיות מתקדמות המשלבות שיטות ייצור מוכחות בנות מאות שנים.
הסכינים של CHROMA מצויים בשימוש של שפים בכל העולם, באקדמיות מובילות לבישול והן זוכות לפרסים יוקרתיים על איכות מעולה ועיצוב מקורי.

סדרת TYPE 301 של CHROMA מהווה קולקציה מרשימה של סכיני שף בעיצוב בלעדי של המעצב הגרמני האגדי F.A Porsche ובשיתוף טובי השפים בעולם. סכינים חדות במיוחד בעיצוב ייחודי, זורם וארגונומי עם ה"פנינה" בקצה התחתון של ידית האחיזה, המהווה גבול אחיזה לשימוש בטוח ונוח – אסטטיקה עצובית משרתת את המטרה.

סדרת TYPE 301 של CHROMA מיועדת לשימוש מקצועי וביתי. בקולקציה מבחר סכינים, החל מסכיני שף ועד לסכינים עבור חיתוך ירקות, דגים ובשרים. הידית עשויה פלדת אל-חלד 18/10 והלהב מפלדת 301 יפנית. השחזת הסכינים נעשית ביד בעבודת אומן, בטכנולוגיה יפנית מסורתית של חתך V היוצרת להב חד כתער.
כאשר תאחזו סכין מסדרת TYPE 301 תמצאו אותה נוחה, מאוזנת להפליא ועדיין קלה. לא פלא שטובי השפים מעריכים את הסכינים של Porsche בשל היכולת להשתמש בהן שעות ארוכות מבלי להתעייף.

סכין Chroma Japanese Vegetable Knife P-3
 
 
דגם P-3
ייעוד סכין רב תכליתית לחיתוך ירקות, תבלינים או חתיכות קטנות של דגים ובשרים
אורך 152 מ"מ
משקל 227 גר'
ידית 18/10 Stainless steel
להב Japanese 301 steel
להב - הרכב חומרים Molybdenum/Vanadium stainless steel
להב - רמת קושי (Rockwell) 56-58 C
מחיר מומלץ לצרכן 439.90 ₪
 
סכין Chroma Japanese Vegetable Knife P-3 Guro גורו
Chroma P-3Chroma P-3
סכין Chroma Japanese Vegetable Knife P-3 Guro גורו
Chroma P-3Chroma P-3
 


 • אינפוגרפיקה
 • תחזוקה ובטיחות
 • תנאי אחריות
 • מדיה

1. סכין מפלדת אל-חלד, גם המשובחת ביותר, עשויה לקבל כתמי חלודה אם היא מאוחסנת בתנאי לחות או נשארת בכיור. בסיום השימוש יש לשטוף היטב תחת מים זורמים עם סבון כלים (לא חומרים ניקוי מעכלים/חומציים) ולייבש לחלוטין בעזרת מגבת או נייר סופג לאחר השימוש.

2. אין לנקות את הסכין במדיח כלים. אין לשפשף עם מברשת ברזל או כרית ניקוי ממתכת או צמר פלדה. להסרת לכלוך קשה יש להניח את הסכין בקערית עם מים רותחים למספר דקות ולנקות כרגיל.

3. סכיני שף ובכלל, הן סכינים כבדות וחדות מאוד. יש לטפל בהן בזהירות בעת השימוש והניקוי. אין להחליק את הלהב בכיוון היד בזמן הניקוי, גם עם ספוג ניקוי העלול להיחתך. יש לנקות מהצד הקהה כלפי הלהב ולא הפוך על מנת שלא להיחתך.

4. יש לאכסן את הסכין במקום בטוח, בו הלהב לא נחשף ועשוי להינזק או לפצוע. למשל בתוך בלוק אחסון או על מגנט (לא מעל הכיור) והרחק מהישג יד של ילדים (לא במגירה).

5. אם מאחסנים את הסכין לזמן ממושך ניתן לשמן אותה בשכבה דקה של שמן. יש לאחסן במקום יבש כאשר הלהב מוגן היטב, בנרתיק או בקופסה המקורית.

6. סכין קהה אינה בטוחה לעבודה משום שהדבר מצריך הפעלה של כוח רב כדי לחתוך והלהב עלול להחליק ולפצוע. יש להשחיז את הסכין בהתאם לצורך (בשימוש ביתי רגיל אחת למספר חודשים). מומלץ עם אבן השחזה רטובה. חשוב שהשחזה ביתית תתבצע על ידי אותו אדם. סגנון השחזה אחיד שומר על הסכין לאורך השנים.

7. לעולם אין להשחיז את הסכין עם משחיז סכינים מפלדה, זה פוגם בלהב.

8. סכינים עם להב משונן כמו סכין ללחם או סכין ירקות יש להשחיז רק אצל משחיז מקצועי (שאלו בחנות בה קניתם את הסכין).

9. מומלץ להשתמש במשטח חיתוך מעץ. משטח חיתוך מפלסטיק מקצר את חיי הלהב. על כל פנים אין להשתמש במשטח חיתוך קרמי או זכוכית בשימוש עם סכין Chroma.

10. הסכין מיועדת רק להכנת מזון. אין להשתמש בה לחיתוך מזון קפוא, עצמות או לחיתוך דברים שאינם מזון.

אין בהנחיות והמלצות השימוש הנ"ל להטיל אחריות כלשהי על היבואן במקרה של פציעה או תאונה של המשתמש בסכיני Chroma . האחריות על שימוש בטוח בסכין מוטלת אך ורק על המשתמש בה.
חברת CHROMA, באמצעות היבואן הרשמי של סכיני CHROMA בישראל, להלן חברת גורו יבוא בע"מ, מספקת אחריות מוגבלת, לסכינים של מותג CHROMA, הנמכרים לצרכן דרך חנויות או משווקים מורשים, לתקופה של עד 10 שנים מתאריך הרכישה. וזאת כאשר נעשה בסכין שימוש רגיל וביצוע כל ההנחיות לשמירה ותחזוקה המפורטות באתר.

כל המוצרים, ללא יוצא מן הכלל, נבדקים עם יציאתם ממחסן היבואן לחנויות או המשווקים ונמצאים חפים מכל פגם ייצור ושלמים מבחינה מבנית ומבחינת חומרי הגלם.

האחריות מוגבלת רק לרוכש המקורי של הסכין ובהצגת חשבונית קניה מקורית. האחריות אינה מכסה סכינים שנרכשו בחו"ל או שלא דרך משווק מורשה בישראל. מתן שירות יתקבל רק דרך החנות בה נרכש המוצר או דרך המשווק. עלויות המשלוח לחנות/משווק אינן כלולות באחריות.

האחריות המוגבלת אינה מכסה נזק אשר נגרם עקב שימוש לא נכון, הזנחה, נפילה, השחזה לא נכונה, השחתה בזדון, תאונה, או שימוש בסכין שלא לייעודה המקורי.

האחריות לא מכסה: שברים בלהב, להב שבור, שריטות, כתמי חלודה ושינויי צבע כתוצאה ממגע עם מזון או חומרים כימיים (בהם חומרי ניקוי) או מגע עם אש.

שברים בלהב או בקצה הסכין ניתנים לרוב לתיקון על ידי השחזה בידי מומחה. למידע על תיקון יש לפנות לחנות ממנה נרכשה הסכין.

אזהרה! הסכינים מסופקות כשהן חדות ביותר. כל שימוש בהן יעשה אך ורק למטרה לשמה יוצרו וכפי שמפורט במפרט המוצר. יש לתחזק את הסכין בזהירות ובבטיחות המרבית. כל שימוש מעבר לחיתוך מזון מוגדר כשימוש לא סביר ועלול לפגוע בסכין וחשוב מכך, במשתמש או הסמוכים אליו.


חברת גורו יבוא בע”מ ואתר guro.co.il אינם אחראים, בשום אופן, לפציעה העלולה להיגרם משימוש לא סביר בסכין ובכלל. האחריות על שימוש בטוח בסכין מוטלת אך ורק על המשתמש בה.

חברת גורו יבוא בע”מ שומרת לעצמה את הזכות לשנות בכל זמן את תנאי האחריות, המחירים וזמינות המלאי.
כיצד להשתמש נכון בסכיני Chroma Type 301

>

 

סכין Chroma Pastr...
מחיר מומלץ לצרכן 489.90 ₪
פרטים נוספים
סכין Chroma Bread...
מחיר מומלץ לצרכן 409.90 ₪
פרטים נוספים
סכין Chroma Chees...
מחיר מומלץ לצרכן 329.90 ₪
פרטים נוספים
סכין Santoku Flut...
מחיר מומלץ לצרכן 519.90 ₪
פרטים נוספים
 • סכין Chroma Pastr...
  מחיר מומלץ לצרכן 489.90
 • סכין Chroma Bread...
  מחיר מומלץ לצרכן 409.90
 • סכין Chroma Chees...
  מחיר מומלץ לצרכן 329.90
 • סכין Santoku Flut...
  מחיר מומלץ לצרכן 519.90